BESTplayer intuicyjny program do odtwarzania filmów

Ostatnia wersja BESTplayera, czyli wersja 1.0, ukazała się w internetowej rzeczywistości na początku roku 2001. Był to wówczas pierwszy w Polsce player, który potrafił wyświetlać przezroczyte napisy.

łatwość obsługi sprawiła, że stał się odtwarzaczem filmów numer 1. Brak aktualizacji robił jednak własne i jego potęga stopniowo bladła. Ale aktualnie BESTplayer uderza ze zdwojoną siłą (i wersją). Uważaj na niego, bo nie liczy się z niczym. BESTplayer był prosty i takie będzie w każdym momencie. BESTplayer to jeden plik “BESTplayer.exe” o rozmiarze 1MB. Nie posiada instalatora. Możesz go zapisać na pulpicie, na płycie, na pendrive. Zwyczajnie. Jak widać na załączonych obrazkach, BESTplayer potrafi ściągnać z IMDb.com informacje o w chwili obecnej otwartym filmie. Ale to jeszcze nic. BESTplayer sam sciąga napisy do otwartego filmu. I to nie tylko polskie napisy, niemniej jednak w wiekszości języków europejskich. Nie prowadzimy indywidualnej bazy tekstów. Korzystamy z różnych serwisów napisowych w różnorakich państwach. Najnowsza wersja BESTplayer-a wprowadza kilka nowości po 7 latach nieobecności.

Autorzy kodu udowodnili że odtwarzacz filmów BESTplayer powraca na scenę ze zdwojoną siłą. Nowy, polski odtwarzacz sam ściąga odpowiednie napisy z sieci, pobiera informacje o filmie z największej bazy filmowej IMDb, a wręcz radzi sobie z doborem odpowiednich kodeków do danego filmu. Program nie posiada instalatora, zajmuje jedynie 1MB i jest całkiem darmowy. Dodatkowe funkcje o których warto zdawać sobie sprawę to zrzut klatki w trakcie oglądania filmu i zapis w dowolnym schemacie z określoną przez naszą firmę jakością, wyłączenie notebooka wraz z końcem odtwarzania filmu – przydatne w trakcie zasypiania przy włączonym filmie, oraz lektor czytający napisy współpracując z programem Expressivo, który trzeba uruchomić, ażeby ta funkcja działała, a następnie wybrać opcje Lektor z poziomu BESTplayer-a.