PhotoScape ciekawy program do przerabiania zdjęć

Program ten został wykreowany głównie z rozważają o niezaawansowanych użytkownikach, co nie stoi na przeszkodzie zastosowania go przez tych, którzy znają się na grafice komputerowej zupełnie nieźle, a dosłownie tych, którzy na niej zarabiają.

Pobierając ten bezpłatny program Photoscape pobierz użytkownik otrzymuje rozbudowane, intuicyjne i godne polecenia narzędzie do przerabiania obrazów. Program udostępnia funkcje takie jak: dodawanie ramek, usuwanie obszarów fotografii, ustawianie balansu bieli, dokonywanie korekty światła, nakładanie filtrów, manipulowanie rozdzielczością obrazów czy dodawanie grafik i tekstów na edytowanych zdjęcie. Oprócz tego, za jego pośrednictwem można przechwycić ilustracje pulpitu, przeprowadzić edycję grafik rodzaju RAW do uniwersalnego formatu jakim jest JPG, czy połączyć kilka grafik w jeden plik. Dodatkowym plusem, który powinien ucieszyć polskich użytkowników, jest polski interfejs skryptu. Przy dużych projektach cieszyć ma możliwość opcja masowej edycji obrazków, znacznie redukującej ilość czasu spędzonego na realizowanie takich przedsięwzięć.

Program do przerabiania zdjęć umożliwia też tworzenia animacji rodzaju GIF, redukowanie efektu czerwonych oczu , a ponadto szumów – zmor amatorskiej (i nie tylko) fotografii. Podsumowając, PhotoScape jest rozbudowanym i ciekawym narzędziem do edycji obrazów i mimo bycia aplikacją bezpłatną, oferuje szereg pubudzających ciekawość opcji, które amatorom z pewnością wystarczą do efektywnego i efektownego przerabiania swoich fotografii grafika wektorowa, a zawodowców nie zawiodzie podczas realizacji średniozaawansowanych projektów.